Okna Goldi Drewniane

Dysponujemy szeroką gamą stylów i kolorów z szeroką gamą drzwi uzupełniających, które pasują do Twoich wymagających wymagań w drzwiach kompozytowych, uPVC, francuskich, przesuwnych i składanych.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu pomożemy i poprowadzimy Cię do dokonywania właściwych wyborów w zależności od Twojego stylu i budżetu. Wybory, którymi dysponuje Klient, dosłownie eksplodowały w ciągu ostatnich kilku lat. Nastąpił ogromny postęp w zakresie wydajności cieplnej, stylów i kolorów.

Niezależnie od tego, czy szukasz tradycyjnych okien zastępczych, czy czegoś bardziej prestiżowego, naprawdę mamy coś, co pasuje do stylu i budżetu każdego.

·         Lubuskie

·         Dolnośląskie

·         Śląskie

·         Lubelskie

·         Mazowieckie

·         Opolskie

·         Podkarpackie

·         Pomorskie

·         Świętokrzyskie

·         Warmińsko-Mazurskie

·         Zachodnio-Pomorskie

·         Podlaskie

·         Wielkopolskie

·         Łódzkie

·         Małopolskie

·         Kujawsko-Pomorskie

Okna drewniane oraz Drzwi są dostępne w standardowym białym i sandałowym drewnie. Jeśli lubisz bardziej żywe kolory, nie szukaj dalej, mamy własną niestandardową linię do malowania, która oferuje niemal nieograniczoną gamę kolorów. Nasze okna wykonane są z winylu bezobsługowego i posiadają dożywotnią gwarancję. Wszystkie są wyposażone w gaz Low E i Argon, który zapewni Ci chłód latem i pomoże obniżyć koszty ogrzewania w zimie.
   


Okna wykuszowe i dziobowe to zestaw okien, które są połączone w łuk. Okna wykuszowe są w standardowych konfiguracjach 30 lub 45 stopni; okna łukowe występują w standardowych konfiguracjach 10, 20 lub 30 stopni. Okna wykuszowe i dziobowe pozwalają na piękne miejsce przy oknie. Szkło z argonem o niskoemisyjnym standardzie.


okna plastikowe


Funkcje okna drewnianego
Zaletą okien typu drewno jest to, że pomieszczenie wydaje się znacznie większe, niż jest w rzeczywistości, ponieważ wystają na zewnątrz i przynoszą dużo naturalnego światła poprzez wysoki procent powierzchni szkła, które zawierają.
Mogą również zapewnić zwiększoną powierzchnię mieszkalną i dodać architektoniczny i estetyczny wygląd do pokoju.
Właściwa instalacja okien typu drewno jest kluczowa. Niewłaściwie obsługiwane i rozbite zatoki i łuki mogą zwisać i przeciekać, powodując problemy z wodą i pleśnią. Ponadto, jeżeli głowa i siedzenie nie są wystarczająco izolowane, te okna mogą być prawdziwym zimnym miejscem w pomieszczeniu.
Wszelkie opcje dostępne w każdym z naszych standardowych stylów okien mogą być stosowane do okien typu drewno, takich jak pomalowane powierzchnie zewnętrzne i elementy ze szkła dekoracyjnego.