Okna PCV

Nasze okna z poziomym suwakiem są idealnym dodatkiem do każdego pomieszczenia i są szczególnie idealne w przypadku ograniczonej przestrzeni. Skrzydło przesuwne nie zajmuje miejsca w Twoim domu ani nie przeszkadza w pokryciach okien. Zobacz wiele opcji szklenia i grilla, aby znaleźć poziomy suwak Advantage, który odpowiada Twoim potrzebom.
Okna

Okno markiza karaibska ma zawiasowo zawiasowany u góry, który wystaje na zewnątrz z ramy. Okna markizowe są efektywnym rozwiązaniem w ciasnych pomieszczeniach, takich jak łazienki i piwnice. Wszechstronność okien markiza karaibska pozwala im pracować z dowolnym stylem architektonicznym.

okna plastikowe


Dekoracyjne okna składają się ze stałego okna w ramie. Wypróbuj okno zakrzywione lub pod kątem w połączeniu z innymi oknami w domu. Oferowany w nieskończonej gamie kształtów i rozmiarów, dekoracyjne okno doda ponadczasowej elegancji każdemu pomieszczeniu.

Szybery są dostępne we wszystkich warstwach winylu, drewna pokrytego warstwą winylu lub drewna zagruntowanego. Dodają zainteresowania projektowe i doskonale łączą się z innymi specjalnymi cechami architektonicznymi. Niezależnie od tego, czy masz jedno drzwi czy coś więcej, rygle są kolejnym sposobem, aby pozwolić na więcej światła w Twoim domu.